Система лояльності myСМАК!

Система лояльності myСМАК!

Наша бонусна  карта  myСМАК! дає можливість отримувати персональну знижку, що залежить від суми нарахованих бонусів.

З кожної покупки гостю нараховуються бонуси  у  процентах від  чеку, якими він може розплатитися при наступній  покупці.

Стартовий бонус  складає 1% від чеку.

Умови бонусної програми:

Участником бонусної програми може стати кожний Гість нашого закладу, якому виповнилось 18 років. По замовчуванню кожний власник карти myСМАК! при першій покупці отримує бонус в розмірі 1 % від чеку . Отриманий бонус  (або частина) за рішенням власника карти списується  при наступній покупці шляхом зменшення чеку на суму існуючих бонусів.

Партнерами бонусної програми myСМАК! можуть бути усі заклади громадського харчування, що працюють на відкритому ринку і уклали умову про використання карток з компанією «Волиньспецхіт».

Заклади, у яких діє бонусна програма myСМАК! позначаються спеціальним логотимом у доступному для огляду гостями місці.

Схема дії бонусів:

При досягненні загальної кількості чеків на суму 500 гривень, розмір бонусу автоматично зростає до 2 %.  Наступна зміна бонусу до 3 % відбудеться при досягненні суми чеків у 1000 гривень. І так далі за схемою:

На старт             – 1 %

500 грн              – 2 %

1000 грн           – 3 %

3000 грн           – 4 %

5000 грн           – 5 %

При кожному замовленні , при наданні гостем карти myСМАК!, касир повідомляє власнику карти про наявну кількість бонусів та за рішенням власника списує в оплату вибрану кількість. При наявності бонусів, що відповідають сумі чеку, та  рішенню власника карти застосувати їх до оплати, оплата у грошовій формі не провадиться.

Умовою отримання карти є заповнення анкети власника карти  myСМАК!. Гість надає згоду на використання та обробку своїх персональних данних, вказаних у анкеті без права передачі третім особам.

Власник карти  myСМАК! автоматично стає учасником усіх розіграшів та акцій, що провадить  заклад.

Замовлення карти

Карту можна отримати за запитом у адміністратора (касира) закладу .

Умовою видачі карти є заповнення анкети встановленого взірця.

Мінімальний термін активації нової карти – 3 робочих дні.

Правила бонусної програми

Бонусна карта є іменною і не може бути передана, подарована або бути використана третьою особою.

Кожний гість може бути власником лише однієї карти!

Катки myСМАК! , за якими не було руху (нарахування чи списання бонусів протягом календарного року) автоматично закриваються.

У випадку втрати карти необхідно повідомити про це адміністратора їдальні , після чого втрачена карта буде заблокована і видана нова.

Карта myСМАК! є власністю компанії “Волиньспецхіт” і може бути вилучена за рішенням адміністрації закладу.

Компанія “Волиньспецхіт”  залишає за собою право відмінити або змінити умови Програми у будь який час з попереднім повідомленням про це, чи без повідомлення. Компанія при цьому не буде нести відповідальність за втрати чи збитки, що виникли в результаті таких змін чи відміни.

Подарунок в День Народження

У день народження, вказаний у анкеті на видачу картки ( період 7 днів з дня народження), ми даруємо власнику карти myСМАК! знижку до чеку на святкування дня народження в розмірі  7 %. На вказаний чек при цьому бонус не нараховується. Під святкуванням розуміється попереднє замовлення не меньше ніж на 6 осіб.